Rămânem fără curent! Vezi cine este afectat!

În ziua de 24 ctombrie, trei comune din Argeș vor rămâne fără curent.
Miroși între orele 10:00 – 11:30 și 14:30 – 16:00 în zonele Miroși zona LEA JT plecare 1 din PTA 2 Miroși.
Recea:
- 09:00 – 16:00 - Recea zona PTA Recea 1

Valea Iașului:
- 09:00 – 13:00 - Sat Valea Uleiului, străzile: Carol I, Regina Maria, Tudor Vladimirescu
- 12:30 – 15:30 - Sat Cerbureni - zona PTA Cerbureni 1, străzile: Vlad Țepeș, Mihai Eminescu, Salcâmilor
Marți, 25 octombrie, Piteștiul și alte șase comune rămân fără electricitate, după cum urmează:
Miroși:
08:00 – 16:00 - Miroși - zona LEA JT din PTA 2 Miroși, PTA 3 Miroși
Leordeni:
09:00 – 13:00 - Satele: Leordeni, strada Morii, zona PTA Brutărie Leordeni, PTA Peco Leordeni, Budișteni zona PTA 1 Budișteni, Ciulniţa zona PTA 1 Ciulniţa, PTA S 578 Petrom (terţ), PTA CAP Leordeni (terţ), PTA S 294 Petrom (terţ), PTA S 2556 Petrom (terţ), PTA P 28 Petrom (terţ), PTA S 156 Petrom (terţ)
Stâlpeni:
10:00 – 15:00 - Satele: Rădești, zona PTA Rădești 3, Piţigaia
Pitești:
08:30 – 16:00 - Străzile: Nicolae Labiș spre pădure, Schitului (PTA Nicolae Labiș)
Recea:
09:00 – 16:00 - Recea - zona PTA Recea 2
Valea Iașului :
09:00 – 15:30 - Sat Valea Uleiului, străzile: Carol I, Regina Maria, Tudor Vladimirescu
Mărăcineni:
10:00 - 15:00 - Sat Gropeni
26 octombrie
Miroși:
08:00 – 16:00 - Miroși - zona PTA 2 Miroși
Recea:
09:00 – 16:00 - Recea - zona PTA Recea 3
Pitești:
09:00 – 16:00 - Cartier Găvana III, străzile: Lucian Blaga, Mircea Eliade cu străzile aferente ale blocurilor: C 1, C 2, M 5 B, M 5 C, M 5, Q 1, Q 2, Q 3, Q 4 - PTCZ 33 Găvana
Valea Iașului:
09:00 – 15:30 - Sat Valea Uleiului, străzile: Carol I, Regina Maria, Tudor Vladimirescu

27 octombrie
Miroși:
08:00 – 16:00 - Miroși - zona LEA JT plecare 3 din PTA 2 Miroși
Bălilești :
09:30 – 12:00 - Bălilești, sat Valea Mare Bălilești, zona PTA Bălilești 1 ieșire spre Stâlpeni
Valea Iașului:
09:00 – 16:00 - Sat Cerbureni, zona PTA Cerbureni 1, străzile: Vlad Țepeș, Mihai Eminescu, Salcâmilor

28 octombrie
Bradu:
09:30 – 11:30 - Bradu - PTA Transbitum (terţ), PTS 14 Imuc (terţ)
Pitești:
Întreruperi repetate de scurtă durată în intervalul: 08:30 - 16:30 - Cartierul Craiovei, străzile: Smârdan, Gheorghe Doja, Frații Golești, de la Transelectrica la sensul giratoriu Prundu, cartier Prundu - zona străzilor Lânăriei -Basarabia - Depou Gară, Republicii de la sensul giratoriu Prundu la Transelectrica PTCZ 29 Prundu, PTCZ 30 Prundu, PTCZ 31 Prundu, PTCZ 32 Prundu, PTCZ 33 Gară, PTCZ 34 Gară, PTCZ 34 Gară, PTCZ 35 Gară, PTCZ 36 Gară, PTCZ Gară Pitești, PTAb AGIP Pitești (terț), PTAb 2 LIDL Pitești Prundu (terț), PTCZ 4 SUD Pitești, PTAb ROMPETROL Pitești, PTAb Piaţă Smârdan
Miroși:
08:00 – 09:30 și 15:00 – 16:15 - Miroși - zona LEA JT, plecare 2 din PTA 2 Miroși
Bălilești:
09:30 – 11:30 - Bălilești - zona fosta PTA Fermă Bălilești
11:00 – 16:00 - Bălilești - sat Valea Mare, Bălilești - zona PTA Bălilești 1 ieșire spre Stâlpeni